PARAFIA PW. MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ W KŁODAWIE
II NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.01.2020

1. W tym tygodniu obchodzimy:
• wtorek – św. Agnieszki, dz. i męcz.
• piątek – św. Franciszka Salezego, bpa i dK
• sobota – Nawrócenie św. Pawła Apostoła – święto

2. W tym tygodniu Msze św.:
• poniedziałek – godz. 8:00: dziękczynna za dar Ducha Świętego dla świata z prośbą o uległość Duchowi Świętemu
• wtorek – godz. 8:00: za wszystkich uzależnionych o uzdrowienie za wstawiennictwem św. Rity ( int. od Wspólnoty Betlejem)
• środa – godz. 8:00: Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
I Msza św. w intencjach polecanych podczas Nowenny, II +Antonina Stachura 6r. śm.
• czwartek – godz. 8:00: Nabożeństwo do św. o. Pio,
Msza św. w intencjach polecanych podczas Nabożeństwa
• piątek – godz. 8:00: dziękczynno-błagalna z ok. 87r. urodzin i imienin Henryka
• sobota – godz. 8:00: w intencji Bogu wiadomej
godz. 18:00: liturgia mszy św. niedzielnej: +Grażyna Szołdrowska (int. od brata Janka z żoną)

3. W najbliższą niedzielę Msze św.:
• Kłodawa – godz. 8:00: dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo
i opiekę Matki Bożej dla Honoraty z ok. 87r. urodzin
godz.11:00: dziękczynna z ok. 45r. ślubu Marii i Tadeusza Cieplickich
godz. 18:00: +Grażyna Szołdrowska 1m. po śm.
• Łośno – godz. 9:00: ++Józef, Antonina Stachura (int. od Krzysztofa), Dariusz Guszpit
• Santocko – godz. 10:00: ++Bogumiła, Zenon, Roman, Piotr Bogus
• Chwalęcice – godz. 12:15: ++Anna Janowicz 1m. po śm., Andrzej Hreniak 32r. śm.

4. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie w poniedziałek o 18:00 w parafii św. Maksymiliana.

5. We worek Dzień Babci, w środę Dzień Dziadka, pamiętajmy o nich także w modlitwie.

6. 22 stycznia (środa) XXXIV rocznica śmierci Sługi Bożego Bpa Wilhelma Pluty. Msza św. w Parafii Pierwszych Męczenników Polski w niedzielę 26 stycznia o godz. 12:00.

7. Wszystkich chętnych (dorosłych, rodziny z dziećmi, młodzież) zapraszamy na rekolekcje
od 6 (czwartek) do 9 (niedziela) lutego w Licheniu. Szczegółowe informacje na plakacie.

8. Trwa kolęda w Kłodawie. Plan dostępny w gablocie oraz na stronie internetowej www.parafia.klodawa.pl Kolęda uzupełniająca będzie 1 i 15 lutego (sobota).

9.  Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę od 21:00 do 22:00.

10.  Spowiedź św. codziennie przed ranną Mszą św.

11. Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP w sobotę o godz. 7:40.

12. Kancelaria parafialna czynna w sobotę bezpośrednio po Mszach św.